(Zo srdiečka) Cuba Lavado Turiquino 250g + Belgická čokoláda + sušené jabĺčka

20,00 s DPH

Balík poskladaný z toho najlepšieho pre Vášho najbližšieho

Cuba Lavado Turiquino    100% Arabica 250g

-Pravá Belgická čokoláda na prípravu horúcej čokoláda 250g

-Sušené jablká 100% nature na doplnenie vitamínov 50g

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie:

■ Cuba Lavado Turiquino    100% Arabica

Káva z oblasti Cuba sa vyznačuje plným telom s intenzívnou chuťou a arómou kakaa a
tabaku s jemnou dochuťou lieskových orieškov a rumu.

Káva sa pestuje na Kube od polovice 18. storočia. Posilnená francúzskymi farmármi utekajúcimi z revolúcie na Haiti. Do 21. storočia sa v oblasti pohoria Sierra Maestra pestovalo 92 percent domácej kávy . Všetku kubánsku kávu vyváža spoločnosť Cubaexport , ktorá pestovateľom a spracovateľom kávy platí regulované ceny. Zber kávy prebieha od septembra do januára a dosahuje vrchol v októbri a novembri.

Turquino

Bolo by prekvapujúce, keby Kuba ku svojím jemným cigáram neprodukovala aj vynikajúcu kávu. Najlepšou kubánskou kávou je Turquino alebo Turquino Extra, pričom týmto označením sa rozumie skôr stupeň kvality ako oblasť.
Káva má čistú chuť, strednú plnosť a obsahuje menej kyselín ako mnohé iné stredoamerické kávy.

■ Pravá Belgická čokoláda je vhodná na prípravu praliniek, skvele sa hodí na prípravu horúcej čokolády, ale aj do čokoládových fontán i na bežné pečenie.

■ Sušené jablká 100% nature. Šetrným sušením v našich sušičkách uchovávame v ovocí až 80% vitamínov. Je to predovšetkým vitamín C a A a celý rad vitamínov B, minerálne látky a vláknina. Sušenie je jedným z najzdravších spôsob konzervácie potravín. Sušené ovocie z našej sušiarne je vhodnou súčasťou zdravého jedálnička pre každý deň. Pomaly sušené ovocie je aj najzdravším dodávateľom energie pre ľudský organizmus. Kúpou sušeného ovocia z našej sušiarne získate 100% prírodný produkt bez farbív, konzervačných a iných prísad.

Farebné ladenie balíka

Pre ňu, Pre neho

Druh čokolády

Mliečna, Biela, Horká

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára