Colombia Supremo Rio Magdalena 100%

5,0027,00 s DPH

100% Arabica

Káva z oblasti Colombia sa vyznačuje výrazným telom s rafinovanou chuťou
kondenzovaného ovocia prelínaná s chuťou sliviek a ďatlí. V dochuti cítiť tmavé kakao a
hrozienka.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Kolumbia je zem zasvätená káve, čo dokazuje aj celosvetová obľuba kolumbijskych káv, ktoré tvoria až 12% celosvetovej produkcie. Zber kávy prebieha priebežne po celý rok a prevažné množstvo je spracované mokrou metódou, ktorá dodáva káve mimoriadnu kvalitu. Prekvapením možno je, že takmer všetká kolumbijska káva ide na export, pretože miestny obyvatelia veľmi kávu neobľubujú.

„Supremo“ v kolumbijskej káve Supremo označuje veľkosť zrna ako geografickú oblasť alebo farmu. Kolumbijské Supremo označuje najkvalitnejšiu kolumbijskú kávu zo zrnami o niečo väčšej veľkosti ako Excelso. Káva z Kolumbie, ktorá je druhým najväčším producentom kávy na svete.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára