Elegance Blend 100%

6,0033,00 s DPH

100% Arabica

Zmes elegantných kávových zŕn pre skutočných fajnšmekrov. Telo hladké, krémové s bohatou a vyváženou chuťou horkej čokolády a karamelu

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , , ,

V šálke našej Elegance blend kávy skvele vyniknú svieže exotické tóny indickej kávy, ale aj lahodná sladká chuť kávy z Brazílie.
Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabica. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabica. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.
Indická káva je považovaná za najlepšiu kávu pestovanú v tieni a nie za priameho slnečného žiarenia kdekoľvek na svete. V krajine je asi 250 000 pestovateľov kávy; 98% z nich sú malí pestovatelia.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára