Brazília Boutique Kenya 100%

6,0035,00 s DPH

100% Arabika

Káva z oblasti Brazílie z farmy California sa vyznačuje krémovým telom s intenzívnou chuťou tropického ovocia. V dochuti cítiť škoricu a mliečnu čokoládu.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Prémiová káva priamo od farmárov. Farma Capricornio Coffees je hlavným exportérom špeciálnych káv z kávového pásma Kozorožca. Unikátny región produkuje vysokokvalitné kávy druhu Arabica v subtropickom pásme so štyrmi veľmi dobre stanovenými sezónami, kde obdobie zrenia čerešní prechádza veľkými teplotnými rozdielmi medzi dňom a nocou.

Estate kávy sú od členov projektu štyri ročné obdobia z rôznych geografických území. Farmári dostávajú podporu od Capricornio poľnohospodárskeho tímu v zmysle dobrej poľnohospodárskej činnosti. Pridanou hodnotou tvrdej práce farmárov je zameranie sa na produkciu špeciálnych káv udržateľnou cestou.

 Odroda: Boutique process Kenya.

■ Druh kávovníka: Arabica.

 Lot: Mundo Novo.

 Veľkosť zrna: 16 / 18 up.

■ Cuping skóre: 88,25 b.

■ Farmár: Luiz Roberto Saldanha Rodrigues.

■ Farma: Capricornio Coffees / 1100 m.n.m.

■ Parcela: California.

■ Spôsob zberu: Picking.

■ Spracovanie: Fermentation.

■ Krajina pôvodu: Brazília.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára