Colombia Women´s Coffee Project Huila 100%

5,0027,00 s DPH

100% Arabica

Káva z oblasti Colombia z projektu Women´s Coffee ,na ktorom sa podieľa 21 farmárok sa vyznačuje plným telom a jemnou grapefruitovou arómou. V chuti cítiť svieže tóny pomaranča, ktoré postupne prechádzajú do mandlí a vlašských orechov.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Kolumbia je zem zasvätená káve, čo dokazuje aj celosvetová obľuba kolumbíjskych káv, ktoré tvoria až 12% celosvetovej produkcie. Zber kávy prebieha priebežne po celý rok a prevažné množstvo je spracované mokrou metódou, ktorá dodáva káve mimoriadnu kvalitu. Prekvapením možno je, že takmer všetká kolumbíjska káva ide na export, pretože miestny obyvatelia veľmi kávu neobľubujú.

Oblasť Huila

V Kolumbii, práve v obci Tello v Huile, sa rodí Caffè Speciale Colombia Huila, čo je zmes daná zmesou dvoch druhov kolumbijskej kávy, Castillo a Kolumbie. Kolumbia Huila, ktorá sa pestuje na 56 hektároch pôdy v nadmorskej výške od 1400 do 1700 metrov nad morom, je kávou s ženskou históriou. Jej priamymi pestovateľmi je 21 žien Cafeteras del Norte del Cauca, ktoré sú súčasťou Asociación De Družstvo Mujeres Rurales De Tello Huilla, ktoré každý deň pracuje na získaní kvalitnej kávy s jedinečnou arómou.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára