Brazília Santos Exclusive 100%

5,0023,00 s DPH

100% Arabica

Brazília Santos– Káva z oblasti Santos pripomína vôňou zrelé lieskové oriešky. V chuti je charakteristická sladkými medovými tónmi, ktoré postupne prechádzajú do výraznej čokoládovej dochuti.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Brazília Santos Exclusive
Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabika. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.

Santos vyniká plným vyváženým telom a krásne hustou cremou. Jej výrazná aróma spolu s chuťou vytvárajú dokonale zladenú dvojicu, vďaka ktorej je Brazília Santos najpredávanejšou a najobľúbenejšou kávou na svete.

FARMA Capricornio Coffees
ODRODA Arabica Blend
ZBER 2019/Stripping
SPRACOVANIE Natural
NADMORSKÁ VÝŠKA 1000 – 1200 m n.m.
CUPPING SKÓRE 82 b.
Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára