Brazília Extrafino 100%

5,0023,00 s DPH

100% Arabica
Brazilia Extrafino – Prémiová zmes tých najlepších káv z Brazílie. V chuti vynikajú tóny kakaa, čokolády, mandlí a vlašských orechov. Jemná dochuť vanilky dotvára jedinečný zážitok.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Brazil Extrafino
Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabika. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.

Extrafino je zmes najlepších brazílskych káv. Jedinečná chuť kakaa, čokolády, mandlí a lieskových orechov. Náznaky zeleného ovocia sa premenia na dochuť vanilky a sladu.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára