31%Zľava

Philips EP2224/40

390,00 270,00 s DPH

+ 4 balíčky 250g čerstvo praženej výberovej kávy !!! !!!

Jednoduchá príprava 2 lahodných druhov káv z čerstvých kávových zŕn

Vychutnajte si úžasnú chuť a vôňu kávy z čerstvých kávových zŕn pripravenej pri dokonalej teplote vďaka nášmu inteligentnému systému varenia kávy. Vďaka klasickej tryske na mlieko si môžete jednoducho pripraviť hodvábne jemné cappuccino alebo latte macchiato.

Nie je na sklade

+ 4 balíčky 250g čerstvo praženej výberovej kávy !!! !!!

Philips 2224/40, čierna

Nezaobídete sa ráno bez šálky čerstvej a lahodne voňajúcej kávy? Alebo chcete potešiť svojich hostí chutným nápojom? Automatický kávovar Philips 2224/40 je inteligentný prístroj, ktorý vám pripraví takú kávu, že si vaše chuťové bunky budú pripadať ako v siedmom nebi.

Káva na želanie

Kávovar vie uvariť mletú aj zrnkovú kávu, espresso a horúcu vodu. Prístroj je možné jednoducho ovládať pomocou dotykového displeja, na ktorom si môžete vybrať hneď z niekoľkých nastavení. Kávu si tak môžete pripraviť presne podľa vašej chuti.

Myslí na životné prostredie

Kávovar je vybavený funkciou ECO a vďaka svojim vlastnostiam je zaradený do energetickej triedy A. Každý pripravený nápoj vás tak poteší nielen svojou chuťou a vôňou, ale tiež tým, že šetrí životné prostredie.

 

Lahodná mliečna pena vďaka klasickému peniču mlieka
Klasický penič mlieka vypúšťa paru a umožňuje jednoduchú prípravu hodvábne jemnej mliečnej peny do kapučína. Navyše je len dvojdielny, takže sa aj jednoducho čistí.

Jednoduchý výber kávy pomocou intuitívneho dotykového displeja
Neodolateľná chuť a vôňa kávy z čerstvých zŕn je vzdialená len na jeden dotyk. Náš intuitívny dotykový displej vám umožňuje jednoducho si vybrať vašu obľúbenú kávu.

Upravte silu arómy a množstvo pomocou ponuky My Coffee Choice
Upravte silu a množstvo nápoja pomocou ponuky My Coffee Choice. Jednoducho si zvoľte z troch rôznych nastavení, ktoré vyhovujú vašim preferenciám.

Od jemného až po hrubé mletie vďaka mlynčeku s 12 stupňami nastavenia
Naše odolné keramické mlynčeky majú 12 stupňov nastavenia, takže môžete zmeniť konzistenciu zŕn na akúkoľvek, od ultrajemného prášku až po hrubé mletie.

20 000 šálok skvelej kávy s odolnými keramickými mlynčekmi
Naše mlynčeky sú vyrobené zo 100 % keramiky: extrémne odolné a presné, vďaka čomu si môžete vychutnať minimálne 20 000 šálok čerstvej aromatickej kávy.

Kávové zrnká vydržia dlhšie čerstvé vďaka aroma tesneniu
Nové aroma tesnenia ochránia vaše obľúbené kávové zrnká a zabezpečia, že si zachovajú svoju originálnu arómu aj po dlhšom čase. Zároveň znižujú hluk mlynčeka.

Až 5 000 šálok bez odvápnenia vďaka filtru AquaClean
Vodný filter AquaClean je našou patentovanou inováciou, vďaka ktorej dosiahnete s vaším plne automatickým kávovarom tie najlepšie výsledky. Ak filter vymeníte zakaždým, keď bude kávovar túto potrebu avizovať, odvápnenie bude potrebné až po 5 000 pripravených šálkach a dovtedy sa môžete tešiť z priezračnej vody bez nečistôt. Alarm upozorňujúci na potrebu odstránenia vodného kameňa sa hneď po nainštalovaní filtra AquaClean do vášh

Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke
Varná jednotka je srdcom každého plnoautomatického kávovaru a vyžaduje si pravidelné čistenie. Odnímateľnú varnú jednotku môžete dôkladne a jednoducho vyčistiť jej opláchnutím pod tečúcou vodou.

Automatické odstránenie vodného kameňa pre vaše pohodlie
Je jednoduché čistiť a udržiavať kávovar s automatickým programom, ktorý vás upozorní, keď je z neho potrebné odstrániť vodný kameň. Frekvenciu tohto procesu môžete nastaviť tak, aby zodpovedala tvrdosti vody u vás doma.

Technické špecifikácie

Užívateľské rozhranie Dotykový displej
Príprava mlieka Penič mlieka Classic
Kapacita nádoby na odpad 12 porcií
Frekvencia 50 Hz
Max. výška šálky 150 mm
Napätie 230 V
Dĺžka kábla 100 cm
Kompatibilita filtra AquaClean
Tlak čerpadla 15 bary(ov)
Nastavenia intenzity arómy 3
Nastavenia mlynčeka 12
Nastavenie teploty 3
Nápoje: Espresso, Horúca voda, Káva