26%Zľava

Philips EP1200/00

350,00 260,00 s DPH

Plnoautomatický kávovar

Tento plnoautomatický kávovar je testovaný v našej pražiarni s našimi kávami,  ktoré na tomto kávovare chutia naozaj skvelo. Vrelo odporúčame.

Philips EP1200/00: 2 druhy nápojov, dotykový displej, kompatibilita filtra, nastavenia mlynčeka 12 možností, nápoje: Espresso, Horúca voda, Káva.

1 na sklade

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Kategórie: ,

Tento plno automatický kávovar je testovaný v našej pražiarni s našimi kávami,  ktoré na tomto kávovare chutia naozaj skvelo. Vrelo odporúčame.

Philips EP1200/00

Jednoduchý výber kávy pomocou intuitívneho dotykového displeja
Neodolateľná chuť a vôňa kávy z čerstvých zŕn je vzdialená len na jeden dotyk. Náš intuitívny dotykový displej vám umožňuje jednoducho si vybrať vašu obľúbenú kávu.

Upravte silu arómy a množstvo pomocou ponuky My Coffee Choice
Upravte silu a množstvo nápoja pomocou ponuky My Coffee Choice. Jednoducho si zvoľte z troch rôznych nastavení, ktoré vyhovujú vašim preferenciám.

Od jemného až po hrubé mletie vďaka mlynčeku s 12 stupňami nastavenia
Naše odolné keramické mlynčeky majú 12 stupňov nastavenia, takže môžete zmeniť konzistenciu zŕn na akúkoľvek, od ultrajemného prášku až po hrubé mletie.

20 000 šálok skvelej kávy s odolnými keramickými mlynčekmi
Naše mlynčeky sú vyrobené zo 100 % keramiky: extrémne odolné a presné, vďaka čomu si môžete vychutnať minimálne 20 000 šálok čerstvej aromatickej kávy.

Kávové zrnká vydržia dlhšie čerstvé vďaka aroma tesneniu
Nové aroma tesnenia ochránia vaše obľúbené kávové zrnká a zabezpečia, že si zachovajú svoju originálnu arómu aj po dlhšom čase. Zároveň znižujú hluk mlynčeka.

Až 5 000 šálok bez odvápnenia vďaka filtru AquaClean
Vodný filter AquaClean je našou patentovanou inováciou, vďaka ktorej dosiahnete s vaším plne automatickým kávovarom tie najlepšie výsledky. Ak filter vymeníte zakaždým, keď bude kávovar túto potrebu avizovať, odvápnenie bude potrebné až po 5 000 pripravených šálkach a dovtedy sa môžete tešiť z priezračnej vody bez nečistôt.

Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke
Varná jednotka je srdcom každého plnoautomatického kávovaru a vyžaduje si pravidelné čistenie. Odnímateľnú varnú jednotku môžete dôkladne a jednoducho vyčistiť jej opláchnutím pod tečúcou vodou.

Automatické odstránenie vodného kameňa pre vaše pohodlie
Je jednoduché čistiť a udržiavať kávovar s automatickým programom, ktorý vás upozorní, keď je z neho potrebné odstrániť vodný kameň. Frekvenciu tohto procesu môžete nastaviť tak, aby zodpovedala tvrdosti vody u vás doma.

Technické špecifikácie

Užívateľské rozhranie Dotykový displej
Kapacita nádoby na odpad 12 porcií
Frekvencia 50 Hz
Max. výška šálky 150 mm
Napätie 230 V
Dĺžka kábla 100 cm
Kompatibilita filtra AquaClean
Tlak čerpadla 15 bary(ov)
Nastavenia mlynčeka 12
Nastavenie teploty 3
Nápoje: Espresso, Horúca voda, Káva

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

EAN: 8710103894704
Objem nádržky na vodu: 1,8 l
Hmotnosť (kg): 7,6
Kapacita zásobníku na zrná: 275 g
Príkon (W): 1500
Rozmery – dĺžka x priemer (mm): 246 x 371 x433
Tlak: 15