Astória Blend (zelená káva zrnková)

5,0018,00 s DPH

10% arabica/90% robusta

Kávová zmes s vysokým podielom robusty a zvýšeným podielom kofeínu je zjemnená štipkou lahodnej arabiky. Astória blend sa vyznačuje
výrazným telom s intenzívnou chuťou horkej čokolády a jemnou do chuťou lieskových orechov.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

V šálke našej Atória blend kávy skvele vyniknú tóny Indickej robusty ktoré sú doladené nízkym percentom arabicy z Brazílie.

Indická káva je považovaná za najlepšiu kávu pestovanú v tieni a nie za priameho slnečného žiarenia kdekoľvek na svete. V krajine je asi 250 000 pestovateľov kávy; 98% z nich sú malí pestovatelia.

Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabica. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabica. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli