Kenya Nanyuki Cheetah Selection 100% (Svetlo pražená káva)

6,0035,00 s DPH

100% Arabika

Kenské kávové zrná patria medzi najcennejšiu kávu na svete. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach a má výraznú čistú chuť. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkou dochuťou tmavej čokolády.

Zrušiť výber

Množstvo
Katalógové číslo: - Kategórie:

Kenya Nanyuki Cheetah Selection
Keňská káva sa pestuje v nadmorských výškach viac ako 6 000 stôp, čo jej umožňuje vyvinúť slávne komplexné chute. Geograficky leží Keňa na rovníku a je vybavená rozmanitou horou. Mount Kenya je druhá najvyššia hora Afriky a na jej svahoch voľne rastie káva. V tejto vysokej nadmorskej výške nízky kyslík a chladnejšia teplota spomaľujú rast kávového ovocia, čo umožňuje rozvoj požadovaných kvetinových, sladkých a ovocných chutí.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára