Brazília Estate California Honey 100% (Svetlo pražená káva)

6,0035,00 s DPH

100% Arabika

Káva z oblasti Brazílie z farmy California sa vyznačuje krémovým telom s príjemnou chuťou sliviek, zeleného jablka, sušených hrozienok a červeného hrozna. V dochuti cítiť škoricu a lahodnú tmavú čokoládu.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie:

V roku 2004 prevzala mladá rodina Rodriguesovcov riadenie storočného sídla, farmy California. Po 15 rokoch tvrdej práce je farma California Estates známa celosvetovo. Farma je situovaná v oblasti Parana, časť Norte Pioneiro, v meste Jacarezinho na južnej hranici pásma obratníka tropického Kozorožca.

Estate kávy sú od členov projektu štyri ročné obdobia z rôznych geografických území. Farmári dostávajú podporu od Capricornio poľnohospodárskeho tímu v zmysle dobrej poľnohospodárskej činnosti. Pridanou hodnotou tvrdej práce farmárov je zameranie sa na produkciu špeciálnych káv udržateľnou cestou.

FARMA:

Prémiová káva priamo od farmárov. Farma Capricornio Coffees je hlavným exportérom špeciálnych káv z kávového pásma Kozorožca. Unikátny región produkuje vysokokvalitné kávy druhu Arabica v subtropickom pásme so štyrmi veľmi dobre stanovenými sezónami, kde obdobie zrenia čerešní prechádza veľkými teplotnými rozdielmi medzi dňom a nocou.

 Odroda: Estate Fazenda California.

■ Druh kávovníka: Arabica.

 Veľkosť zrna: 16 / 18 up.

■ Cuping skóre: 85 b.

■ Farmárka: Flavia Saldanha Rodrigues

■ Farma: California Estate  1100 m n.m.

■ Parcela: California.

■ Spôsob zberu: Picking.

■  HONEY

■ Spracovanie: Pulped Natural  

■ Krajina pôvodu: Brazília.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli, Pre budúcu mamičku, Pre moje dve lásky, Pre najlepšiu mamičku, Pre moju princeznú, Ľúbim ťa ako kávu, K životu potrebujem iba teba a kávu, Najlepšiemu manželovi, Najlepšej manželke, Pre kávičkára