Brazília Cerrado Dulce (zelená káva zrnková)

5,0018,00 s DPH

Káva z oblasti Cerrado sa vyznačuje vyváženou chuťou jemného karamelu. Pri
tmavšom pražení vyniká krásna čokoládová chuť.

Zrušiť výber

Množstvo
Dostupnosť: skladom

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabika. Brazílska káva je pripravovaná suchým (prírodným procesom), vyznačuje sa mohutným telom a komplexnosťou, má však nižší podiel kyselín.

Odroda Cerrado Dulce

Jedná sa o jeden z najmodernejších regiónov vyrábajúcich kávu v Brazílii. Od pestovania plodín po zber je bežná úplná mechanizácia. Toto je možné vďaka rovnomernému dozrievaniu čerešní, ktoré je zase vyvolané zavlažovaním. Výsledok? Najvyššia miera produktivity v krajine.
Pozoruhodné však nie sú iba úrovne produktivity regiónu. Antônio Rigo de Oliveira z farmy Chaçará São Judas Tadeu v meste Piatã vyhral Brazílsky pohár výnimočnosti Pulped Naturals 2015, ktorý dosiahol 91,22 zo 100 bodov. Antônio tiež získal pečať prezidentskej kávy, aby získal skóre vyššie ako 90 bodov.

Nálepka

žiadna, Babičke, Dedkovi, Maminke, Oteckovi, Najlepšej dcérke, Najlepšiemu synovi, Sestričke, Bračekovi, Naj kamoške, Naj kamošovi, Milovanej osobe, Z lásky, Zo srdiečka, Úžasnej priateľke, Úžasnému priateľovi, Pre lepšie výkony v posteli